Záróvizsga-beosztás 2018. június

A záróvizsga, szakdolgozatvédés időpontja, bizottságai. A vizsgázókat kérjük, hogy megjelölt időpontjuk előtt legalább fél órával jelenjenek meg a helyszínen.

Záróvizsga
Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék

2018. június 5. kedd

1. bizottság
Zsolnay E25-307

 

 elnök: Szijártó Zsolt

állandó tag: Doboviczki Attila, Mester Tibor

jegyző: Velősy Gabriella

 

8.30-9.00: Csánk Norbert (Szijártó/Mester) – Oszt
8.30-9.30: Ladosnainé Dobai Johanna (Bódi/Mester) - BA
9.00-10.00: Gödri Rita (Doboviczki/Szijártó) - SZB
 9.30-10.30: Átol Tamás (Mester/Glózer) - MAlev
10.30-11.00:  Prekopa-Kázmér Gyöngyi (Glózer/Doboviczki) - Oszt
11.00-11.30: Vidák Tünde (Szijártó/Doboviczki) - Oszt
11.30-12.00: Fatuska Máté (Szijártó/Mester) - Oszt
12.00-12.30: Varga Andrea (Doboviczki/Polyák) - Oszt

 
12.30 – 13.00 – Szünet

 

elnök: Szijártó Zsolt

állandó tag: Maksa Gyula, Glózer Rita

jegyző: Velősy Gabriella

 

 13.00-13.30: Péntek Viktória (Glózer/Bódi) - Oszt
13.00-14.00:  Szabó Katalin (Glózer/Guld) – BAlev
13.30-14.30: Göttlinger Noémi (Feischmidt/Bódi) - Malev
14.00-15.00: Farkas Pálma Fanni (Maksa/Bódi) – BA
15.00-15.30: Kurdi Péter (Maksa/Feischmidt) – Oszt
15.30-16.00: Ambrus László (Feischmidt/Glózer) – Oszt
15.30-16.30: Süveg-Csutak Roberta (Feischmidt/Glózer) – BA

 

2017. június 5. kedd

2. bizottság
Zsolnay E25-207 (tárgyaló)

 

 elnök: Havasréti József

állandó tag: Guld Ádám, Polyák Gábor

jegyző: Torbó Annamária

 

 8.30-9.00: Debreczeni Odett (Havasréti/Guld) – BA
 9.00-9.30: Varró Netta (Guld/Polyák) - SZB
9.30-10.00: Kovács Sándor (Guld/Polyák) - MAlev
10.00-10.30: Török Tímea (Maksa/Polyák) -BA
10.30-11.00:  Geisz Barbara (Glózer/Polyák) - BA
 11.00-11.30: Boros Bálint (Maksa/Guld) - Oszt
11.00-12.00: Dér Viktória (Glózer/Havasréti) - BA
 

 12.30 – 13.00 – Szünet

 

elnök: Havasréti József

állandó tag: állandó tag: Doboviczki Attila, Mester Tibor

jegyző: Torbó Annamária

 

 13.00-13.30: Kovács Ágnes (Mester/Havasréti) - Oszt
13.00-14.00:  Keller Viktória Vivien (Maksa/Havasréti) – BA
14.00-14.30: Juhász Bence (Havasréti/Mester) - BA
14.30-15.00: Hornyák Mikkós (Mester/Feischmidt) – Oszt
14.30-15.30: Pretz Éva (Havasréti Mester) – SZB
15.30-16.00: Gór Annamária (Doboviczki/Havasréti) – Oszt